Bubble Gum - 10ks feminizovaná semínka Fair Seeds

Price
26,70 €

Manufacturer
Fair Seeds

Product code
5878

Within 5 days Watch availability

Rostliny jsou vhodné pro pěstování indoor, outdoor a ve skleníku. Při pěstování indoor sviťte minimálně 16 hodin. Bubble Gum nepotřebuje mnoho péče a není náročná na živiny.  More

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubble Gum

Rostliny jsou vhodné pro indoor, outdoor a skleník. Bubble Gum nepotřebuje mnoho péče a není náročná na živiny. Nemá problémy s teplotními výkyvy.

Nepotřebuje mnoho prostoru pro růst, takže se velmi dobře hodí pro pěstování v hydroponických systémech o větším počtu rostlin. Při indoor pěstování přepínejte dříve na květ, abyste neměli problém s výškou.

Při optimálních podmínkách je Bubble Gum středně vysoká rostlina, která netvoří mnoho bočních výhonků a má pevné a pryskyřicí obsypané palice. Typická je pro ni svěže zelená barva listů a na květech mnoho oranžových někdy až červených chloupků (trichomy).

Při květu rostliny intenzivně voní, takže doporučujeme pořídit kvalitní uhlíkový filtr a neutralizér zápachu. Aroma rostliny je ovocné a žvýkačkové. Bubble Gum chutná po žvýkačce s jemně zemitými a smetanovými podtóny.

Účinky jsou velmi silné a dlouhotrvající. Působí na tělo i mysl. Tělo krásně zrelaxuje a mysl osvěží přívalem energie a euforie.

Fair Seeds Bubble Gum je léčivá a velmi dobře pomáhá při bolestech, úzkostech a napětí.

Volbou této odrůdy získáte model, který není náročný na pěstování, příjemně chutná a výborně pomáhá v boji proti depresi.

 

Feminizovaná semena

Typ: Indica/Sativa

Genetika: T44 x Bubble Gum.

Délka květu: 8 týdnů.

Outdoor: 2 měsíce od naklíčení semen.

Výška rostliny: 60-90cm (při pěstování indoor).

Parameters

Yield low
Trophies unknown
Version feminized
Délka květu short (up to 8 weeks)
Difficulty small
Flowering type photoperiod
THC content medium (10-15%)
Genotype fifty-fifty
Placement indoor, outdoor
Height small (up to 1 m)
CBD content low (do 1%)
Terpenes geraniol, ocimen
Packaging 10 seeds
Genetics Bubble Gum, T44